Park ve Bahçeler Daire Başkanlığına Topdağ Atandı

Ana Sayfa » Genel » İşte AK Parti, MHP, CHP il ilçe belediye başkan adayları

İşte AK Parti, MHP, CHP il ilçe belediye başkan adayları

Belediye başkan adayları 2019 son dakika haberleri yakından takip ediliyor.

 
11 Aralık 2018 Salı 14:49
Okunma: 1912
Yorum YapYazdır
 
 
İşte AK Parti, MHP, CHP il ilçe belediye başkan adayları

AK Parti belediye başkan adayları ile ilgili son açıklama 6 Aralık tarihinde geldi. Başkan Erdoğan Recep Tayyip Erdoğan, Aksaray, Ağrı, Bilecik, Erzincan, Edirne, Iğdır, Isparta, Kars, Kırşehir, Kütahya, Siirt, Tunceli, Van, Zonguldak belediye başkan adaylarını duyurdu. Ağrı'da kamuoyunun yakından tanıdığı Savcı Sayan ismini açıklayan Başkan Erdoğan yerel seçim yarışına Ağrı'da Belediye Başkan adayı Savcı Sayan ile girecek.

MHP, Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı için mevcut Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna’yı aday gösterecek.

CHP'de MYK ve Parti Meclisi toplantısı 6 Aralık tarihinde yapıldı. Toplantıda 7'si büyükşehir 17 ilin belediye başkanlarının da dahil olduğu 212 aday belirlendi. Belediye başkan adayları ile ilgili detaylı bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz. 

MHP 12'si il olmak üzere 152 belediye başkan adayını daha açıkladı.

Afyonkarahisar Merkez Afyonkarahisar il Fatih Çetinkaya

Aksaray Merkez Aksaray il Sefer Alkan

Amasya Merkez Amasya il Mehmet Sarı

Bayburt Merkez Bayburt il Hükmü Pekmezci

Bilecik Merkez Bilecik    il Akın Atakan

Bingöl Merkez Bingöl il     Mehmet Ziya Buyankara

Bitlis    Merkez Bitlis il Mehmet Yılmaz

Edirne Merkez Edirne il Recep Kozan

Gümüşhane Merkez Gümüşhane il Sabri Varan  

Iğdır    Merkez Iğdır il İsa Yaşar Tezel

Yalova Merkez Yalova il Murat Aslanhan

Yozgat Merkez Yozgat    il Mehmet Erdemir

Adıyaman    Besni Çakırhüyük belde Miktat Çetin

Afyonkarahisar Çay Çay ilçe Hüseyin Çağrı

Afyonkarahisar Çay Pazarağaç Belde Adem Bulut 

Afyonkarahisar İhsaniye Kayıhan belde Ömer ŞAHİN

Afyonkarahisar Kızılören Kızılören ilçe Ali Erol

Afyonkarahisar Merkez    Çıkrık belde Lokman Çetinaktı

Afyonkarahisar Merkez    Fethibey belde Mustafa Özdemir

Afyonkarahisar Merkez    Işıklar belde Erol Özağıl

Aksaray Güzelyurt Ihlara belde İsmail Yılmaz

Aksaray Güzelyurt Selime belde Turgut Yayatan

Aksaray Merkez Topakkaya    belde Harun Oflaz

Aksaray Merkez Yenikent belde Mehmet Emin Yumuşak

Ardahan Göle Göle ilçe İbiş Uymaz

Ardahan Göle Köprülü belde Farız Taşdemir

Bartın Merkez Hasankadı belde Şeref İmiroğlu

Bartın Merkez Kozcağız belde Savaş Buyurman

Bartın Ulus Kumluca belde İsmail Can

Bayburt Demirözü Gökçedere belde Yavuz Bakır

Bilecik Bozüyük    Bozüyük ilçe Oğuz Sertler

Bilecik Merkez Vezirhan belde Hüseyin Ocak

Bilecik Söğüt Söğüt ilçe İsmet Sever

Bingöl Kiğı Kiğı ilçe Nazif Hassoylu

Bingöl Yayladere    Yayladere    ilçe Mehmet Duransel

Bingöl Yedisu Yedisu ilçe Ömer İsen

Bitlis    Adilcevaz    Adilcevaz    ilçe Ceyhan Batar

Bitlis    Tatvan Tatvan ilçe Abdulkerim Akay

Bolu    Kıbrıscık Kıbrıscık ilçe Ersin Ercan

Bolu    Merkez Karacasu belde Halit Belen

Bolu    Yeniçağa Yeniçağa ilçe Zeki Mustafa Egeci

Burdur Karamanlı Karamanlı    ilçe Filiz Şener Türkoğlu

Burdur Yeşilova    Yeşilova ilçe Ömer Atasoy

Çanakkale    Çan Terzialan belde Arif Yumuşak

Çanakkale    Gelibolu Gelibolu ilçe Mehmet Eligül

Çankırı Eldivan Eldivan ilçe Nusrettin Gökçer

Çankırı Kızılırmak Kızılırmak ilçe Bahattin Güler

Çankırı Şabanözü Şabanözü    ilçe Mustafa Karakaya

Düzce Çilimli Çilimli ilçe Ömer Demirtaş

Düzce Yığılca Yığılca    ilçe Rasim Çam

Edirne Havsa Havsa ilçe Tefik Altıparmak

Edirne Lalapaşa    Lalapaşa ilçe Mehmet Vedat Kuşoğlu

Edirne Meriç Küplü belde Ali Tükel

Edirne Süloğlu Süloğlu ilçe Aydemir Arslan

Edirne Uzunköprü Uzunköprü ilçe    Şahin Şengül

Edirne Uzunköprü  Kırcasalih belde Kenan Heleman

Elazığ Ağın Ağın    ilçe Ali Uslu

Elazığ Palu    Beyhan belde Bayram Öztürk

Erzincan Merkez Yaylabaşı belde Şefik Taşkıran

Erzincan Çayırlı Çayırlı lçe Oktay Efe

Erzincan Otlukbeli Otlukbeli    ilçe usuf Tektaş

Erzincan Tercan adırkaya belde ait Durgun

Erzincan Tercan Kargın Belde Yunus Türkmen

Erzincan Tercan Mercan belde Bayram Bilici

Giresun Merkez Duroğlu belde Halil Çetin

Gümüşhane Kelkit Öbektaş    belde Yemen Demir

Gümüşhane Köse Köse ilçe    Turgay Kesler

Gümüşhane Merkez Arzularkabaköy belde Çetin Rıza Tanış

Gümüşhane Şiran Şiran ilçe    Mutlu Özel

Gümüşhane Şiran Yeşilbük belde    Sezai Doğan

Gümüşhane Torul Torul ilçe    Evren Evrim Özdemir

Iğdır    Karakoyunlu Karakoyunlu ilçe Bayram Ali Ballı

Iğdır    Merkez Melekli belde Eray Çoşar

Isparta Eğirdir Sarıidris belde Ramazan Pala

Isparta Merkez Kuleönü belde Sezayi Çakır

Isparta Merkez Savköy     belde Mustafa Avşar

Isparta Şarkikaraağaç    Şarkikaraağaç ilçe Sefa Arıkan

Isparta Şarkikaraağaç    Çarıksaraylar belde Halil Toprak

Isparta Şarkikaraağaç    Çiçekpınar    belde Memiş Kaynak

Isparta Yalvaç Yalvaç ilçe Halil Hilmi Tütüncü

Karabük Yenice Yortan     belde Ali Şık

Kastamonu    İhsangazi İhsangazi ilçe Hayati Sağlık

Kırıkkale Delice Delice ilçe Soner Mazılıgüney

Kırıkkale Keskin Keskin ilçe Mustafa Alp Sülsipiroğlu

Kırıkkale Merkez    Hacılar belde Mehmet Koyuncu

Kırklareli Lüleburgaz    Evrensekiz    belde Birol Özbay

Kırklareli Vize Çakıllı belde Mehmet Bayram

Kırşehir Çiçekdağı Köseli belde Bekir Yılmaz

Kırşehir Kaman Kurancılı belde Erdoğan Tekeli

Kırşehir Merkez Özbağ belde Rasim Arazay

Kütahya Altıntaş Altıntaş ilçe Mehmet Akbunar

Kütahya Aslanapa Aslanapa    ilçe Gökhan Gürel

Kütahya Domaniç Çukurca belde    İlyas Tosun

Kütahya Gediz Gediz ilçe Mehmet Oyan

Kütahya Gediz Gökler belde    Yüksel Arık

Kütahya Gediz Yenikent belde Mehmet Karaca

Kütahya Merkez Seyitömer belde Halil Öztürk

Kütahya Simav Çitgöl belde Yüksel Ünal

Nevşehir Avanos Avanos ilçe Mustafa Kenan Sarıtaş

Nevşehir Merkez Göreme belde Ömer Eren

Nevşehir Merkez Kaymaklı belde Harun Çekiç

Nevşehir Derinkuyu Yazıhüyük belde Burhanettin Karaketir

Nevşehir Kozaklı    Kozaklı ilçe Celalettin Güven

Nevşehir Merkez Uçhisar belde Ali Karaslan

Niğde Bor Bahçeli belde Bülent Gözüpek

Niğde Çiftlik Çiftlik ilçe Fazlı Koç

Niğde Çiftlik Azatlı belde Rasim Aydın

Niğde Çiftlik Bozköy belde Kemal Beşer

Niğde Çiftlik Divarlı belde Mustafa Balcan 

Niğde Merkez Aktaş belde Erdoğan Şevenk

Niğde Merkez Alay belde Hacı Mehmet Varol

Niğde Merkez Bağlama belde Murat Karakuzu

Niğde Merkez Hacıabdullah belde Recep Doğmuş

Niğde Merkez Karaatlı belde Faik Okumuş

Niğde Merkez Kiledere belde İsmet Evlendi

Niğde Merkez Konaklı belde Maksut Özçelik

Niğde Merkez Orhanlı belde Şükrü Özdemir

Niğde Ulukışla Ulukışla ilçe Ali Ünkesen

Rize Derepazarı    Derepazarı    ilçe Selim Metin

Rize Hemşin Hemşin    ilçe Muhammet Sağlam

Rize İkizdere İkizdere ilçe Hakan Karagöz

Rize İyidere İyidere ilçe Osman Mete

Sivas    Doğanşar Doğanşar ilçe Halil Balık

Sivas    Gemerek Gemerek ilçe Yurt Koç

Sivas    Gemerek Sızır belde Ali Tamer

Sivas    Gölova Gölova ilçe Halil Önge

Sivas    Gürün Gürün ilçe Nami Çiftçi

Sivas    Hafik    Hafik    ilçe Selahattin Çuhadaroğlu

Sivas    Kangal Kangal ilçe Eren Derviş Akpınar

Sivas    Koyulhisar    Koyulhisar    ilçe Osman Epsileli

Tokat    Erbaa Gökal belde Osman Akbulut

Tokat    Erbaa Karayaka belde Sebahattin Şenel

Tokat    Niksar Serenli belde Nurettin Keleş

Tokat    Pazar Pazar ilçe Oğuz Keleş

Tokat    Reşadiye Bereketli belde Necaattin Şahin

Tokat    Reşadiye Bozçalı belde Bolhan Durmuş

Tokat    Reşadiye Cimitekke belde Erol Aydın

Tokat    Yeşilyurt Yeşilyurt ilçe Muhsin Yılmaz

Tokat    Zile Zile ilçe Ali Özgan

Yalova Armutlu Armutlu ilçe Mustafa Tokat

Yalova Çınarcık Teşvikiye belde Mustafa Nurten

Yalova Merkez Kadıköy belde Muhsin Gürkal

Yozgat Aydıncık Aydıncık ilçe Selahattin Özdemiir

Yozgat Boğazlıyan Boğazlıyan ilçe İbrahim Tamer

Yozgat Çandır Çandır    ilçeMehmet Emin Murat

Yozgat Çayıralan Çayıralan ilçe Kıyasi Başgül

Yozgat Kadışehri Kadışehri  ilçe Mustafa Doğru

Yozgat Saraykent Ozan belde Mustafa Cansever

Yozgat Sarıkaya Sarıkaya ilçe Ömer Açıkel

Yozgat Aydıncık    Baydiğin belde Ünal Karaca

Yozgat Boğazlıyan Sırçalı belde Erhan Tanış

Yozgat Sorgun Gülşehri belde Aziz Kaya"

DAHA ÖNCE AÇIKLANAN MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin onayladığı isimler şöyle;
 
Çankırı İl Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı ESEN
Erzincan İl Belediye Başkan Adayı Bekir AKSUN
Giresun İl Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan YILMAZ
Kastamonu İl Belediye Başkan Adayı Dr. Galip VİDİNLİ
Kars İl Belediye Başkan Adayı Çetin NAZİK
Kırşehir İl Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur KÖKSAL
Kütahya İl Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Âlim IŞIK
Nevşehir İl Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Filiz KILIÇ
Zonguldak İl Belediye Başkan Adayı Hamdi AYAN
Afyonkarahisar Emirdağ İlçesi Belediye Başkan Adayı Uğur Serdar KARGIN
Afyonkarahisar İhsaniye İlçesi Belediye Başkan Adayı Şaban ÇABUK
Aksaray Ortaköy İlçesi Belediye Başkan Adayı Mahmut ÜTÜK
Amasya Hamamözü İlçesi Belediye Başkan Adayı Fatih BAYRAKDAR
Amasya Merzifon İlçesi Belediye Başkan Adayı Hüseyin SAKA
Amasya Taşova İlçesi Belediye Başkan Adayı Süleyman TORUN
Artvin Kemalpaşa İlçesi Belediye Başkan Adayı Erhan ŞAHİN
Bayburt Aydıntepe İlçesi Belediye Başkan Adayı Haşim ŞENTÜRK
Bilecik Gölpazarı İlçesi Belediye Başkan Adayı Murat ER
Bilecik Pazaryeri İlçesi Belediye Başkan Adayı Haluk FİLİZLİ
Bilecik Yenipazar İlçesi Belediye Başkan Adayı İlhan ÖZDEN
Çankırı Ilgaz İlçesi Belediye Başkan Adayı Arif ÇAYIR
Çorum Laçin İlçesi Belediye Başkan Adayı Ünal GEVŞEK
Düzce Cumayeri İlçesi Belediye Başkan Adayı Mustafa KOLOĞLU
Düzce Gümüşova İlçesi Belediye Başkan Adayı Muhayrem TOZAN
Erzincan Kemah İlçesi Belediye Başkan Adayı Osman Kemal ASLAN
Erzincan Refahiye İlçesi Belediye Başkan Adayı Cevdet ÇINAR
Erzincan Tercan İlçesi Belediye Başkan Adayı Mehmet YILMAZ
Giresun Çamoluk İlçesi Belediye Başkan Adayı Fatih DÜZ
Giresun Doğankent İlçesi Belediye Başkan Adayı Haşim Birol TEKİN
Giresun Espiye İlçesi Belediye Başkan Adayı Tuğrul YANIKOĞLU
Giresun Görele İlçesi Belediye Başkan Adayı Ertuğrul MELİKOĞLU
Giresun Tirebolu İlçesi Belediye Başkan Adayı Fikri ŞEN
Karaman Kazımkarabekir İlçesi Belediye Başkan Adayı Recep BOYACIOĞLU
Kars Arpaçay İlçesi Belediye Başkan Adayı Erdal MERT
Kars Kağızman İlçesi Belediye Başkan Adayı Nevzat YILDIZ
Kastamonu Ağlı İlçesi Belediye Başkan Adayı Şahin ÇOLAK
Kastamonu Bozkurt İlçesi Belediye Başkan Adayı Bozkurt EKEŞ
Kastamonu Devrekani İlçesi Belediye Başkan Adayı Mümtaz ALİUSTAOĞLU
Kastamonu İnebolu İlçesi Belediye Başkan Adayı Engin UZUNER
Kırıkkale Yahşihan İçesi Belediye Başkan Adayı Osman TÜRKYILMAZ
Kırıkkale Bahşılı İlçesi Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim BİŞKİN
Kırıkkale Balışeyh İlçesi Belediye Başkan Adayı Mustafa ŞEN
Kırklareli Demirköy İlçesi Belediye Başkan Adayı Muhlis YAVUZ
Kırklareli Pınarhisar İlçesi Belediye Başkan Adayı Nedim BARS
Kırklareli Vize İlçesi Belediye Başkan Adayı Sedat BALKI
Kırşehir Akçakent İlçesi Belediye Başkan Adayı Ahmet BOZKURT
Kırşehir Akpınar İlçesi Belediye Başkan Adayı Ramazan ATALAY
Kütahya Domaniç İlçesi Belediye Başkan Adayı Sahvet ERTÜRK
Kütahya Dumlupınar İlçesi Belediye Başkan Adayı Niyazi TEZCAN
Kütahya Pazarlar İlçesi Belediye Başkan Adayı Cavit ERDOĞAN

İşte kesinleşen adaylar:

1- Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ebru Leman KALKAN

2- Niğde İl Belediye Başkan Adayı Hakan ER

3- Elazığ İl Belediye Başkan Adayı Bilal ÇOBAN

4- Sivas İl Belediye Başkan Adayı Mehmet ER

5- Kırıkkale İl Belediye Başkan Adayı Serdar YARAR

6- Karaman İl Belediye Başkan Adayı Savaş KALAYCI

7- Ardahan İl Belediye Başkan Adayı Halil KAÇAR

8- Adana Kozan İlçesi Belediye Başkan Adayı Nihat ATLI

9- Afyon Başmakçı İlçesi Belediye Başkan Adayı Ayhan GÖNÜLLÜ

10- Afyon Bolvadin İlçesi Belediye Başkan Adayı Selahattin KELEKÇİ

11- Antalya Alanya İlçesi Belediye Başkan Adayı Adem Murat YÜCEL

12- Antalya Finike İlçesi Belediye Başkan Adayı Nail DÜLGEROĞLU

13- Balıkesir Balya İlçesi Belediye Başkan Adayı Osman KILIÇ

14- Bartın Kurucaşile İlçesi Belediye Başkan Adayı Sinan ÖZEKİN

15- Burdur Tefenni İlçesi Belediye Başkan Adayı Ümit ALAGÖZ

16- Ordu Fatsa İlçesi Belediye Başkan Adayı Murat KAÇAK

17- Ordu İkizce İlçesi Belediye Başkan Adayı Osman KAYGI

18- Samsun Alaçam İlçesi Belediye Başkan Adayı İlyas ACAR

19- İzmir Aliağa İlçesi Belediye Başkan Adayı Serkan ACAR

20- Kahramanmaraş Afşin İlçesi Belediye Başkan Adayı Hikmet BÖKE

21- Karabük Safranbolu İlçesi Belediye Başkan Adayı Fatma DANIŞMAN

22- Karaman Ayrancı İlçesi Belediye Başkan Adayı Yüksel BÜYÜKKARCI

23- Kayseri Özvatan İlçesi Belediye Başkan Adayı Halit DEMİR

24- Osmaniye Kadirli İlçesi Belediye Başkan Adayı Ömer TARHAN

25- Kırşehir Çiçekdağı İlçesi Belediye Başkan Adayı İsmail YILMAZ

26- Konya Kulu İlçesi Belediye Başkan Adayı Fatih TOKLUCU

27- Manisa Alaşehir İlçesi Belediye Başkan Adayı Ali UÇAK

28- Çanakkale Ayvacık İlçesi Belediye Başkan Adayı Selçuk GÖDEK

29- Çankırı Bayramören İlçesi Belediye Başkan Adayı Halil MURATOĞLU

30- Düzce Akçakoca İlçesi Belediye Başkan Adayı Okan YANMAZ 

AÇIKLANAN AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Ağrı - Savcı Sayan

Aksaray - Evren Dinçer

Bilecik -Nihat Can

Erzincan -Cemalettin Başsoy

Edirne – Koray Uymaz 

Iğdır – Adil Aşırım 

Isparta – Şükrü Başdeğirmen 

Kars – Ensar Erdoğdu

Kırşehir – Yaşar Bahçeci

Kütahya – Ahmet Sami Kutlu

Siirt – Ali İlbaş

Tunceli – Gökhan Arslan

Van – Necdet Takva

Zonguldak - Ömer Selim Alan

AFYON: Mehmet Zeybek 

ANKARA: Mehmet Özhaseki 

BALIKESİR: Yücel Yılmaz 

BİNGÖL: Erdal Arıkan

ÇANAKKALE: Ayhan Gider

ÇANKIRI: Hüseyin Boz 

ESKİŞEHİR: Burhan Sakallı

ÇORUM: Halil İbrahim Aşkın

HATAY: İbrahim Güler

İZMİR: Nİhat Zeybekçi

KONYA: Uğur İbrahim Altay

KARAMAN: Mahmut Sami Şahin

SAKARYA: Ekrem Yüce

MARDİN: Mehmet Vecdi Kahraman

SİVAS: Hilmi Bilgin 

MUŞ: Feyat Asya 

TRABZON: Murat Zorluoğlu

TOKAT: Eyüp Eroğlu 

UŞAK: Mehmet Çakın 

YOZGAT: Celal Köse

 

Adıyaman, Süleyman Kılınç... 

Amasya; Cafer Özdemir. 

Antalya; Menderes Türel

Ardahan - Yunus Baydar

Artvin - Mehmet Kocatepe

 

Bartın - Yusuf Ziya Aldatmaz   

 

Batman - Murat Güneştekin   

 

Bayburt - Fatih Yumak   

 

Bitlis - Nasrullah Tanglay  

 

Bolu- Fatih Metin   

 

Burdur - Deniz Kurt   

 

Bursa - Ali Nur Aktaş   

 

Denizli - Osman Zolan   

 

Diyarbakır - Cumali Atilla  

 

Düzce - Faruk Özlü   

 

Elazığ- Şahin Şerefoğulları   

 

Erzurum- Mehmet Sekmen   

 

Gaziantep - Fatma Şahin   

 

Giresun - Aytekin Şenlikoğlu   

 

Gümüşhane - Ercan Çimen   

 

Hakkari- Cüneyt Epcim  

 

Kahramanmaraş - Hayrettin Güngör   

 

Karabük - Burhanettin Uysal 

 

Kastamonu - Tahsin Babaş 

Kayseri - Memduh Büyükkılıç

Kırıkkale - Mehmet Saygılı 

Kırklareli - Burak Süzülmüş 

Kilis - Mehmet Abdi Bulut 

Kocaeli - Tahir Büyükakın 

Malatya - Selahattin Gürkan 

Nevşehir - Rasim Arı 

Niğde - Emrah Özdemir 

Ordu - Hilmi Güler 

Rize - Rahmi Metin 

Samsun - Mustafa Demir 

Sinop - Ali Çöpçü 

Şanlıurfa - Zeynel Abidin Beyazgül 

Şırnak - Mehmet Yarka 

Tekirdağ - Mestan Özcan 

Yalova- Yusuf Ziya Öztabak

CHP 212 ADAYINI DAHA AÇIKLADI

CHP'de MYK ve Parti Meclisi toplantısı 6 Aralık tarihinde yapıldı. Toplantıda 7'si büyükşehir 17 ilin belediye başkanlarının da dahil olduğu 212 aday belirlendi.

 212 adayın isimleri şöyle:

"Afyonkarahisar Çobanlar Belediyesi Beytullah Tota,

Afyonkarahisar Bayat Belediyesi Hüseyin Özaktan,

Afyonkarahisar Sultandağı Yeşilçiftlik Belediyesi Mehmet Ali Sakal,

Afyonkarahisar Sultandağı Dereçine Belediyesi Ömer Yıldız,

Afyonkarahisar Emirdağ Belediyesi Barış Can,

Afyonkarahisar Şuhut Karaadilli Belediyesi Hasan Damar,

Adıyaman Merkez Kömür Belediyesi Murat Yapık,

Ağrı Hamur Belediyesi Muzaffer Ademi,

Aksaray Eskil Eşmekaya Belediyesi Turgay Eşmekaya,

Aksaray Sarıyahşi Belediyesi Eren Özdaş,

Aksaray Sultanhanı Belediyesi Ahmet Karacaer,

Amasya Gümüşhacıköy Belediyesi Zehra Özyol (mevcut başkan),

Amasya Hamamözü Belediyesi Mustafa Erge,

Ankara Kalecik Belediyesi Hamza Alper Gümüş,

Antalya Gazipaşa Belediyesi Mehmet Ali Yılmaz,

Ardahan Merkez Faruk Demir,

Artvin Borçka Belediyesi Ercan Orhan,

Artvin Yusufeli Belediyesi Barış Demirci,

Artvin Ardanuç Belediyesi Yıldırım Demir (mevcut başkan),

Aydın Germencik Belediyesi Fuat Öndeş,

Aydın Yenipazar Belediyesi Mehmet Yüsran Erden,

Aydın Büyükşehir Belediyesi Özlem Çerçioğlu (mevcut başkan),

Balıkesir Karesi Belediyesi Levent Tellioğlu,

Balıkesir Sındırgı Belediyesi Tuncay Öztürk,

Balıkesir Gömeç Belediyesi Mehmet İrem Himam, 

Balıkesir Gönen Belediyesi İbrahim Palaz,

Batman Beşiri İkiköprü Belediyesi Yalçın Kaya,

Batman Kozluk Bekirhan Belediyesi Hasan Sönmezsoy,

Batman Merkez Balpınar Belediyesi Kemal Demir, 

Batman Sason Yücebağ Belediyesi Uğur Atalay,

Bilecik Bozüyük Belediyesi Mehmet Talat Bakkacıoğlu,

Bilecik Bozüyük Dodurga Belediyesi Yusuf Yiğit,

Bilecik Merkez Semih Şahin,

Bilecik Osmaneli Belediyesi Faik Üstün,

Bilecik Pazaryeri Belediyesi İbrahim Torun,

Bilecik Yenipazar Belediyesi Gönül Kaya,

Bingöl Adaklı Belediyesi Şahin Işın,

Bingöl Solhan Belediyesi Ertan Turgut, 

Bitlis Ahlat Belediyesi Mazlum Şahin,

Bitlis Ahlat Ovakışla Belediyesi Faik Kartal,

Bolu Kıbrıscık Belediyesi Emin Tekemen,

Burdur Çeltikçi Belediyesi Ahmet Bozdağ,

Burdur Karamanlı Belediyesi Turgut Yasa,

Burdur Yeşilova Belediyesi Mümtaz Şenel,

Çanakkale Gelibolu Evreşe Belediyesi Şefik Ay,

Çanakkale Lapseki Umurbey Belediyesi Erdal Doğan,

Çanakkale Ayvacık Küçükkuyu Belediyesi Cengiz Balkan (mevcut başkan),

Çanakkale Merkez Ülgür Gökhan (mevcut başkan),

Çanakkale Merkez Kepez Belediyesi Birol Arslan,

Çankırı Merkez Mustafa İbişoğlu,

Çankırı Şabanözü Belediyesi Zeki Göktaş,

Çorum Merkez Özgür Kılıç,

Çorum Alaca Belediyesi Sedat Genç,

Çorum Ortaköy Belediyesi Muzaffer Tüzün,

Denizli Bekilli Belediyesi Türkan Keyik,

Denizli Bozkurt Belediyesi Birsen Çelik (mevcut başkan),

Denizli Sarayköy Belediyesi Cengiz Demirci,

Denizli Buldan Belediyesi Hikmet Şenözen,

Edirne Havsa Belediyesi Oğuz Tekin (mevcut başkan), E

dirne İpsala Esetçe Belediyesi İbrahim Örs (mevcut başkan),

Edirne Keşan Beyendik Belediyesi Muhammet Örnek,

Edirne Meriç Küplü Belediyesi Gökmen Altay,

Edirne Meriç Belediyesi Erol Dübek,

Edirne Süloğlu Belediyesi Mehmet Ormankıran (mevcut başkan),

Edirne Meriç Subaşı Belediyesi Ersöz Zünbül

İlgili Haberler
left
right
 
11 Aralık 2018 Salı 14:49
Okunma: 1912
Yorum YapYazdır
 
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
 
 
Gazete Manşetleri
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
Lig Puan Durumu
 
Takımlar
O
G
B
M
P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
 
Şampiyonlar Ligi
 
UEFA Avrupa Ligi
 
Alt Lig
 
 
Anket
YEREL SEÇİMLERDE OYUNUZU KİME VERİRİSİNİZ?
ADAYA
PARTİYE
 
Namaz Vakitleri
 
  • İmsak05:09
  • Güneş06:47
  • Öğlen12:19
  • İkindi15:11
  • Akşam17:31
  • Yatsı18:57
 
Tarihte Bugün
1805 - Napolyon Bonapart komutasındaki Fransız ordusu, Viyana'ya girdi.
1885 - Sırp-Bulgar Savaşı başladı.
1906 - Paul Corno ilk helikopter uçuşunu başardı.
1914 - Caresse Crosby tarafından geliştirilen sutyenin patenti alındı.
1918 - İstanbul Limanı'nın İtilaf Devletleri'nce işgâli. I. Dünya Savaşı sonunda; Atatürk'ün Geldikleri gibi giderler dediği İtilaf Devletleri Donanması, İstanbul Boğazı'na demirledi.
1920 - Milletler Cemiyeti'nin Cenevre'deki açılışına 41 ülkeden 5 bin temsilci katıldı.
1922 - Tekirdağ'ın kurtuluşu.
1942 - Devlet memurlarına parasız elbise ve ayakkabı verilmesine ilişkin kanun, kabul edildi.
1945 - De Gaulle, Fransa Cumhurbaşkanı seçildi.
1956 - ABD Yüksek Mahkemesi, Alabama eyaletinde otobüslerde siyah-beyaz ayrımcılığına yol açan yasanın geçersizliğini ilan etti.
1957 - Sovyetler Birliği uzaya Sputnik-3'ü fırlattı. Sputnik-3 içinde iki de köpek vardı.
1960 - Sammy Davis, Jr., İsveçli oyuncu May Britt ile evlendi. Irklar arası evlilik ABD'nin 50 eyaletinin 31'inde hala yasaktı.
1960Milli - Birlik Komitesi'nin 14 üyesi, komiteden atıldı. Bu kişiler yurtdışına gönderildi.
1966 - Tank ve zırhlı araçlardan kurulu bir İsrail birliği, Ürdün hududunu geçerek 4.000 nüfuslu Samu Köyüne hücum etti ve köy halkını yok etti.
1966 - -Adana'da Amerikalı erlerin kadınlara sarkıntılık ettikleri iddiasıyla Amerikalılara ait bina ve otomobiller tahrip edildi.
1968 - Din Görevlileri Federasyonu kapatıldı.
1968 - Türkiye İşçi Partisi Kongresi'nde Mehmet Ali Aybar yeniden genel başkan seçildi.
1970 - Saatte 150 mil süratle esen Bhola kasırgası doğu Pakistan'ın Ganj deltasını (şimdiki Bangladeş) vurdu. Bir gecede yaklaşık 500.000 kişi öldü. 20. yüzyılın en büyük doğa felaketi olarak kabul edilir.
1970 - Suriye'de, Hafız Esad darbe yaptı.
1976 - BM genel kurulu, Kıbrıs'taki bütün yabancı askerlerin çekilmesini ve mültecilerin yerlerine dönmesini öngören tasarıyı kabul etti.
1977Ajda - Pekkan, 7. Dünya Popüler Şarkı Yarışması'nda 2 Altın Madalya kazandı.
1983YSK, - 12 Eylül 1980'den sonra yapılan ilk seçimin kesin sonuçlarını açıkladı: ANAP 211, HP 117, MDP 71 milletvekili çıkardı.
1985 - Kolombiya'da Nevado del Ruiz yanardağı patladı: yaklaşık 23.000 kişi öldü.
1995 - Açık Radyo yayın hayatına başladı.
2002 - Irak, silah denetçilerinin ülkeye dört yıl aradan sonra dönmesini öngören BM kararını kabul etti.
2007 - İlk kez bir İsrail Cumhurbaşkanı ,Şimon Peres, TBMM'de konuştu.
2009 - Su bulma umuduyla ayın güney kutbunu bombalayan NASA, çarpma sonuçlarını açıkladığı basın toplantısında ayda önemli miktarda su bulunduğunu duyurdu.
 
Arşiv
 
 
Kurumsal

İçerik

GÜNDEM

SİYASET

DÜNYA

Yukarı Çık