VALİLİK UYARDI
1. Hafta
YUKATEL DENİZLİSPOR
2 - 0
GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
0 - 1
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
0 - 1
ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
3 - 0
BEŞİKTAŞ A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
0 - 1
ANTALYASPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR
3 - 0
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KONYASPOR
0 - 0
MKE ANKARAGÜCÜ
KASIMPAŞA A.Ş.
1 - 1
TRABZONSPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
5 - 0
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
2. Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3 - 0
GÖZTEPE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ
1 - 1
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
ALANYASPOR
4 - 1
KASIMPAŞA A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1 - 2
FENERBAHÇE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2 - 1
DEMİR GRUP SİVASSPOR
ANTALYASPOR A.Ş.
0 - 2
YUKATEL DENİZLİSPOR
GALATASARAY A.Ş.
1 - 1
KONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
2 - 1
YENİ MALATYASPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
4 - 1
GENÇLERBİRLİĞİ
3. Hafta
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
2 - 3
GALATASARAY A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
0 - 1
MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş.
0 - 0
YUKATEL DENİZLİSPOR
KONYASPOR
2 - 2
ANTALYASPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1 - 1
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
1 - 2
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR
1 - 1
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
FENERBAHÇE A.Ş.
1 - 1
TRABZONSPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
2 - 3
ALANYASPOR
4. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
1 - 0
KASIMPAŞA A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
2 - 2
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1 - 1
DEMİR GRUP SİVASSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
3 - 2
BEŞİKTAŞ A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR
0 - 1
KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
0 - 0
GÖZTEPE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
2 - 2
GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ
0 - 4
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
3 - 1
FENERBAHÇE A.Ş.
5. Hafta
GÖZTEPE A.Ş.
1 - 0
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
2 - 1
MKE ANKARAGÜCÜ
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
1 - 1
YUKATEL DENİZLİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
3 - 0
ANTALYASPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
1 - 1
AYTEMİZ ALANYASPOR
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
1 - 1
GALATASARAY A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1 - 2
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1 - 1
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR
2 - 1
TRABZONSPOR A.Ş.
6. Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
5 - 0
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
1 - 1
DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR
0 - 1
KASIMPAŞA A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
0 - 0
FENERBAHÇE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
4 - 1
BEŞİKTAŞ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
2 - 1
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
2 - 1
GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş.
3 - 0
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
1 - 1
GÖZTEPE A.Ş.
7. Hafta
FENERBAHÇE A.Ş.
0 - 1
ANTALYASPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
5 - 1
YUKATEL DENİZLİSPOR
GÖZTEPE A.Ş.
4 - 0
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
1 - 4
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
0 - 0
GALATASARAY A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1 - 2
TRABZONSPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
1 - 2
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2 - 0
AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
3 - 1
MKE ANKARAGÜCÜ
8. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
3 - 2
DEMİR GRUP SİVASSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
0 - 0
BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
4 - 1
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2 - 1
GÖZTEPE A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
0 - 6
GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR
5 - 2
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR
1 - 2
FENERBAHÇE A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
1 - 1
KASIMPAŞA A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
0 - 2
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
9. Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
MKE ANKARAGÜCÜ
FENERBAHÇE A.Ş.
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
ANTALYASPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
GÖZTEPE A.Ş.
-
KASIMPAŞA A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
GALATASARAY A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
TRABZONSPOR A.Ş.
10. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş.
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
-
GÖZTEPE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
FENERBAHÇE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
11. Hafta
FENERBAHÇE A.Ş.
-
KASIMPAŞA A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
ANTALYASPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
GALATASARAY A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
MKE ANKARAGÜCÜ
TRABZONSPOR A.Ş.
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
GÖZTEPE A.Ş.
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
12. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ
-
TRABZONSPOR A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
FENERBAHÇE A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
-
GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
GÖZTEPE A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
13. Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
KASIMPAŞA A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
-
FENERBAHÇE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
ANTALYASPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
-
GALATASARAY A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
14. Hafta
FENERBAHÇE A.Ş.
-
GENÇLERBİRLİĞİ
GALATASARAY A.Ş.
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
-
GÖZTEPE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
-
TRABZONSPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
15. Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
ANTALYASPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
KASIMPAŞA A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
-
MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ
-
GÖZTEPE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
FENERBAHÇE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
16. Hafta
ANTALYASPOR A.Ş.
-
MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş.
-
GALATASARAY A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FENERBAHÇE A.Ş.
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
TRABZONSPOR A.Ş.
17. Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
GENÇLERBİRLİĞİ
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
KASIMPAŞA A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
GALATASARAY A.Ş.
-
ANTALYASPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
FENERBAHÇE A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
18. Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ANTALYASPOR A.Ş.
-
GÖZTEPE A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
FENERBAHÇE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
-
KASIMPAŞA A.Ş.
19. Hafta
KASIMPAŞA A.Ş.
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
ANTALYASPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş.
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
GALATASARAY A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
TRABZONSPOR A.Ş.
20. Hafta
ANTALYASPOR A.Ş.
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
GENÇLERBİRLİĞİ
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
GÖZTEPE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
-
FENERBAHÇE A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
GALATASARAY A.Ş.
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
-
KASIMPAŞA A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
21. Hafta
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
ANTALYASPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GÖZTEPE A.Ş.
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
-
GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
-
TRABZONSPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
MKE ANKARAGÜCÜ
22. Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ
-
FENERBAHÇE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
GENÇLERBİRLİĞİ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
-
KASIMPAŞA A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
GÖZTEPE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
23. Hafta
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
ANTALYASPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GÖZTEPE A.Ş.
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
-
GALATASARAY A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
TRABZONSPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
-
MKE ANKARAGÜCÜ
24. Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
GÖZTEPE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
-
GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
-
FENERBAHÇE A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
KASIMPAŞA A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
25. Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
-
ANTALYASPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
GÖZTEPE A.Ş.
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
TRABZONSPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
GALATASARAY A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
26. Hafta
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
GENÇLERBİRLİĞİ
TRABZONSPOR A.Ş.
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
-
GÖZTEPE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
FENERBAHÇE A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
27. Hafta
FENERBAHÇE A.Ş.
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
ANTALYASPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
KASIMPAŞA A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GÖZTEPE A.Ş.
-
TRABZONSPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
MKE ANKARAGÜCÜ
28. Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
TRABZONSPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş.
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
-
FENERBAHÇE A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
GÖZTEPE A.Ş.
29. Hafta
FENERBAHÇE A.Ş.
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
-
KASIMPAŞA A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
ANTALYASPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
GALATASARAY A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
-
MKE ANKARAGÜCÜ
30. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
-
TRABZONSPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
GENÇLERBİRLİĞİ
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KASIMPAŞA A.Ş.
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
-
GÖZTEPE A.Ş.
31. Hafta
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
-
FENERBAHÇE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
KASIMPAŞA A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
-
ANTALYASPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
-
MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
GALATASARAY A.Ş.
32. Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ
-
GALATASARAY A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
TRABZONSPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
-
GENÇLERBİRLİĞİ
KASIMPAŞA A.Ş.
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ANTALYASPOR A.Ş.
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
33. Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
FENERBAHÇE A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
KASIMPAŞA A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ
-
ANTALYASPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
GENÇLERBİRLİĞİ
TRABZONSPOR A.Ş.
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
GALATASARAY A.Ş.
-
GÖZTEPE A.Ş.
34. Hafta
ANTALYASPOR A.Ş.
-
GALATASARAY A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
TRABZONSPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FENERBAHÇE A.Ş.
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
 
 
Gazete Manşetleri
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
Lig Puan Durumu
 
Takımlar
O
G
B
M
P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
 
Şampiyonlar Ligi
 
UEFA Avrupa Ligi
 
Alt Lig
 
 
Anket
YEREL SEÇİMLERDE OYUNUZU KİME VERİRİSİNİZ?
ADAYA
PARTİYE
 
Namaz Vakitleri
 
  • İmsak04:57
  • Güneş06:32
  • Öğlen12:20
  • İkindi15:23
  • Akşam17:46
  • Yatsı19:11
 
Tarihte Bugün
1853 - Kırım Savaşı başladı.
1911 - Trablusgarp savaşında İtalyan yüzbaşı Carlo Piazza, Bingazi'deki Osmanlı siperleri üstünde tarihin ilk askeri keşif uçuşunu gerçekleştirdi. Piazza daha sonra ilk askeri amaçlı hava fotoğrafını da çekti.
1912 - Birinci Balkan Savaşı'nda Osmanlı ve Sırp orduları arasındaki Kumanova Muharebesi başladı.
1915 - New York'ta 25-30.000 kadın oy hakları için 5. ci caddede yürüyüş yaptı.
1926 - Sovyetler Birliği'nde Leon Troçki ve Grigoriy Zinoviyev, Komünist Partisi Merkez Komitesi üyeliğinden çıkarıldı.
1929 - New York Borsasında hisse senetlerinin değerindeki sürekli düşüş yavaş yavaş paniğe yol açmaya başladı (1929 Dünya Ekonomik Bunalımı'nın ilk işaretleri)
1940 - Efsane futbolcu Pele, Brezilya'da dünyaya geldi
1946 - Birleşmiş Milletler, ilk genel toplantısını New York'ta yaptı.
1954 - Almanya'nın NATO'ya girişiyle ilgili Paris Antlaşması imzalandı.
1956 - Macaristan'da Sovyet egemenliğine karşı ayaklanma başladı. Bütün ülkeye yayılan gösterilerde, isyancılar Sovyet birliklerinin çekilmesini istediler.
1960 - Genel nüfus sayımı: Türkiye'nin nüfusu 27.754.820
1965 - Cumhurbaşkanı Cemal Gürsel hükümeti kurma görevini Adalet Partisi Genel Başkanı Süleyman Demirel'e verdi.
1972 - Zonguldak'ta iki ayrı kömür ocağında grizu patlamasında 20 işçi öldü, 76 işçi yaralandı.
1973 - ABD başkanı Richard M. Nixon, Watergate skandalı ile ilgili Oval Ofis ses kayıtlarını mahkemeye teslim etmeyi kabul etti.
1981 - Danışma Meclisi ilk toplantısını yaptı.
1983 - Beyrut'ta Amerikan ve Fransız barış gücü karargahlarına patlayıcı yüklü kamyonlarla intihar saldırısı yapıldı. 241 Amerikan deniz piyadesi ve 58 Fransız paraşütçü öldü.
1993 - Karun Hazinesi, 28 yıl sonra Türkiye'ye getirildi.
 
Arşiv
 
 
Kurumsal

İçerik

GÜNDEM

SİYASET

DÜNYA

Yukarı Çık