İLETİŞİM BAŞKANLIĞI'NDAN BÜLENT ARINÇ AÇIKLAMASI

Ana Sayfa » Eyyubiye » Başkan Moğal, Çalmadık Kapı Bırakmayacağız

Başkan Moğal, Çalmadık Kapı Bırakmayacağız

İlçe Başkanı İsmail Demirbaş’ın Milletvekili Aday Adayı olması nedeniyle Boşalan İlçe Başkanlığına vekaleten Mehmet Moğal getirildi.

 
30 Nisan 2018 Pazartesi 07:46
Okunma: 2752
Yorum YapYazdır
 
 
Başkan Moğal, Çalmadık Kapı Bırakmayacağız

Ak Parti Eyyubiye İlçe Bakan vekiliğine getirilen Mehmet Moğal bugün bir basın açıklaması yaptı Moğal Açıklamasında şu ifadelere yer verdi. ”Ak parti Ey­yü­bi­ye ilçe baş­kan­ı Avukat  İsmail De­mir­baş Baş­ka­nı­mı­zın Mil­let­ve­ki­li Aday adayı ol­ma­sı ve­si­le­siy­le ve­ka­le­ten bugün iti­ba­riy­le mev­cut yö­ne­ti­mi­miz­le bir­lik­te bize tevdi edil­di.
Bu­gü­ne kadar ilçe baş­kan­lı­ğı­nı ba­şa­rıy­la Yürüten İsmail Baş­ka­nı­mı­za hiz­met­le­rin­den do­la­yı te­şek­kür edi­yo­rum.
Başta ilçe baş­ka­nı­mız İsmail De­mir­baş’a ve tüm Mil­let­ve­ki­li Aday Aday­la­rı­mı­za Aday­lık sü­re­cin­de ba­şa­rı­lar di­li­yo­rumÖnü­müz­de ül­ke­miz,mil­le­ti­miz ve ço­cuk­la­rı­mı­zın ge­le­ce­ği için çok önem­li bir seçim olan Cum­hur­baş­kan­lı­ğı sis­te­mi­ne geçiş se­çi­mi ola­cak­tır Bu Se­çim­de Siz de­ğer­li Ey­yü­bi­ye hal­kı­mı­zın des­te­ği ile ilçe teş­ki­la­tı­mız ma­hal­le Baş­kan­la­rı­mız beraber sü­re­ci birlikte yö­ne­te­ce­ğiz in­şal­lah

Cum­hur­baş­ka­nı­mız Ve Cum­hur ada­yı­mız Recep Tay­yip Er­do­ğan biz Şan­lı­ur­fa Ey­yü­bi­ye il­çe­si­ne gü­ve­ni­yor Ve biz bu gü­ve­ni boşa çı­kar­ma­ya­ca­ğız Allah’ın iz­niy­le,,
Ey­yü­bi­ye il­çe­miz­de bugün iti­ba­riy­le seçim star­tı­nı ver­miş bulun­mak­ta­yız Kadın kol­la­rı­mız­da kong­re sü­re­ci baş­la­mış du­rum­da Bil­di­ği­niz gibi, Kadın kol­la­rı­mı­za Gül­ten Balcı hanım efen­di atan­mış­tır, Ey­yü­bi­ye­li Hanımların bu kutlu da­va­da hiz­met et­me­ye davet edi­yo­ruz, baş­vu­ru­la­rı­nı il­çe­mi­ze ya­pa­bi­lir­ler ve Yarın kadın kol­la­rı­mı­zın yö­ne­ti­mi için mü­la­ka­tı­nı­ da ya­pa­ca­ğız ve kıs­met olur­sa Per­şem­be günü de kadın kol­la­rı kong­re­mi­zi yap­tık­tan Sonra 
Hızlı bir şe­kil­de sa­ha­ya ine­ce­ğiz ve Ey­yü­bi­ye il­çe­miz­de çal­ma­dık kapı bı­rak­ma­ya­ca­ğız Allah’ın iz­niy­le” dedi.

İlgili Haberler
left
right
 
30 Nisan 2018 Pazartesi 07:46
Okunma: 2752
Yorum YapYazdır
 
 
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
 
 
Gazete Manşetleri
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
Lig Puan Durumu
 
Takımlar
O
G
B
M
P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
 
Şampiyonlar Ligi
 
UEFA Avrupa Ligi
 
Alt Lig
 
 
Anket
YEREL SEÇİMLERDE OYUNUZU KİME VERİRİSİNİZ?
ADAYA
PARTİYE
 
Namaz Vakitleri
 
  • İmsak05:09
  • Güneş06:47
  • Öğlen12:19
  • İkindi15:11
  • Akşam17:31
  • Yatsı18:57
 
Tarihte Bugün
1922 - Edirne'nin kurtuluşu.
1924 - Kazım Özalp Paşa, TBMM Başkanlığı'na seçildi
1925 - Şapka giyilmesi konusundaki kanun, TBMM'de kabul edildi. Kanun, 28 Kasım'da yürürlüğe girdi. Kanun kabul edilirken, Rize'de şapka ve diğer inkılaplara karşı gösteriler yapıldı. Göstericilerden 8'i idama mahkûm edildi.
1934 - Mustafa Kemal Atatürk, İsmet Paşa'ya "İnönü" soyadını verdi.
1936 - Almanya ve Japonya, Avrupa kültürünü ve dünya barışını Bolşevik tehditten korumak amacıyla bir anlaşma imzaladılar.
1943 - Sir Winston Churchill, Franklin D. Roosevelt ve Çan Kay Şek Kahire'de bir araya geldiler; Japonlar teslim olana kadar savaşa devam kararı alındı.
1948 - Öğrenci velilerinin talebiyle, ilkokullara isteğe bağlı din dersi kondu.
1955 - Bir yıl önce büyük bir yangınla hasar gören Kapalıçarşı yeniden açıldı
1958 - Ahmet Adnan Saygun'un bestelediği Yunus Emre Oratoryosu, BM'nin yeni çalışma dönemi dolayısıyla New York'ta seslendirildi. Orkestra ve koroyu şef Leopold Stokowski yönetti.
1967 - ABD Başkanı Johnson'un Kıbrıs Özel Temsilcisi Cyrus Vance, Atina'nın önerilerini Ankara'ya getirdi. NATO Genel Sekreteri Brosio da arabuluculuk için Ankara'ya geldi. BM Güvenlik Konseyi, savaştan kaçınılması çağrısı yaptı.
1968 - İstanbul'da Dr. Siyami Ersek ve ekibi, trafik kazasında ölen bir memurun kalbini bir işçiye taktı; hasta 39 saat yaşayabildi.
1969 - Beatles müzik grubundan John Lennon İngiltere'nin Biafra'ya müdahalesi ile Amerika'nın Vietnam politikasına verdiği desteği protesto amacıyla, İngiltere Kraliçesinin verdiği unvanı reddetti.
1973 - Yunanistan'da askeri darbe.
1973 - Yunanistan'daki ayaklanmalar sonunda Başbakan Georgios Papadopulos, cunta tarafından devrildi.
1979 - Abdi İpekçi'nin katlinden sanık Mehmet Ali Ağca, Kartal-Maltepe Askeri Ceza ve Tutukevi'nden kaçtı.
1998 - 55. Hükümet, gensoru ile düşürüldü. Devlet Bakanı Güneş Taner'in bakanlık görevi sona erdi. Başbakan Mesut Yılmaz, istifasını Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'e sundu.
1999 - Yargıtay 9. Ceza Dairesi, PKK lideri Abdullah Öcalan hakkında verilen ölüm cezasını onadı.
2000 - Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de Richter ölçeğine göre 7 şiddetinde deprem meydana geldi.26 kişi hayatını kaybetti.Bakınız;2000 Bakü Depremi
2002 - Uzay mekiği Endeavor uluslararası uzay istasyonuna kenetlenerek bir Amerikalı ve iki Rus astronotu bıraktı.
2007 - Afişleri ve söylemleriyle dikkat çeken Altay kulübünün taraftar topluluğu Yüksel ki Sen Kararsın Ay kuruldu.
2009 - İstanbul Barosu Başkanlığının Danıştay'a yaptığı itirazla katsayı eşitsizliği tekrar geri geldi ve yüzbinlerce İmam Hatip, Meslek lisesi, Teknik lise ve Anadolu teknik liseli öğrencinin önü tıkandı.
2009 - Beşiktaş, Manchester United takımını deplasmanda 1-0 yendi.
 
Arşiv
 
 
Kurumsal

İçerik

GÜNDEM

SİYASET

DÜNYA

Yukarı Çık