CİNSEL ORGANI KESİLMİŞ BİR CESET BULUNDU... YANINDAKİ NOT DİKKAT ÇEKTİ

Ayaklarından direğe asılarak sergilenen bir erkek cesedi bulundu. Yol kenarında asılmış halde bulunan cesedin cinsel organının kesildiği ve adamın ağzına konulduğu görüldü. Olay yerine gelen polis ekipleri cesedin yanında ise “Bir tecavüzcü olduğu için bu onun kaderiydi” yazılı bir not buldu.

CİNSEL ORGANI KESİLMİŞ BİR CESET BULUNDU... YANINDAKİ NOT DİKKAT ÇEKTİMeksika’da yol kenarında cinsel organı kesilmiş halde bulunan bir erkek cesedi büyük panik yarattı. La Parada Digital'e göre olay yeri ilk olarak sabahın erken saatlerinde Casas Grandes'ten Colonia Juarez kasabasına giden bir grup gezgin tarafından keşfedildi. Olay yerine gelen polis ekipleri öldürülen kişinin henüz kimliğinin tespit edilemediğini söyledi. KARTONUN ÜZERİNE YAZILIYDI

Cansız bedenini yol kenarında bulunan adamın yanında polisler katilin bıraktığını düşündükleri bir not buldu. Kartonun üzeirnde adamın tecavüzcü olduğu için öldürüldüğünü anlatan, “Bir tecavüzcü olduğu için bu onun kaderiydi. 5 yaşındaki bir kıza tecavüz etmişti” ifadeleri kullanıldı. Polis olaya ilişkin araştırmalarını derinleştirdiğini ifade etti.

 

24 May�s 2023 Per�embe 09:17

http://www.urfa63haber.com/haber/cinsel-organi-kesilmis-bir-ceset-bulundu-yanindaki-not-dikkat-cekti-16241.html